Symposium Cymbercriminaliteit
Presentatie door Ewout Genemans
Tijdens het symposium komen diverse experts en ervaringsdeskundigen aan het woord. Zo delen een ethisch hacker en een ondernemer die zelf slachtoffer is geworden van cybercrime hun inzichten en ervaringen, wat u kan helpen om uw bedrijf beter te beschermen tegen digitale dreigingen. Ewout Genemans, programmamaker en bekend van tv-programma’s als Bureau Arnhem en Verslaafd, leidt deze avond.
Wij raden ondernemers in de regio aan om deze kans niet te missen en zich aan te melden voor het evenement. Uw aanwezigheid biedt niet alleen waardevolle kennis, maar ook de mogelijkheid om in contact te komen met andere ondernemers en deskundigen op dit gebied.
Aanmelden
Meer informatie over het programma volgt binnenkort, maar markeer alvast deze datum in uw agenda. Via deze link kunt u zich aanmelden.
Voorafgaand aan het symposium organiseren we een Teams-meeting waarin we alvast meer informatie delen over het evenement. Om een geschikte datum te kiezen waarop zoveel mogelijk deelnemers aanwezig kunnen zijn, vragen we u vriendelijk de bijgevoegde datumprikker in te vullen. Via deze link kan de datumprikker worden ingevuld.
We hopen u op 18 februari te mogen verwelkomen!